© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sinemanın Genç Yeteneklerine Ödül

Sinemanın Genç Yeteneklerine Ödül

Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması’nda “Ayrımcılık” temasını en iyi anlatan filmler ödüllendirildi. Ödül törenine Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı ve Sabancı Vakfı Genel Müdürü Bilsel Safkan ev sahipliği yaptı.

Bu sene 3.sü düzenlenen Sabancı Vakfı Kısa Film yarışmasında kazananlar belli oldu. Törene çeşitli sanat dallarından ünlü isimler katıldı. Sabancı Vakfı’nın gençleri sinema endüstrisine kazandırmak amacıyla düzenlediği törende birincilik ödülü “Gülizar” isimli filmiyle Yahya Ozan Çalışkan’ın oldu ve 15 bin TL’nin sahibi oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.