© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

19. Vehbi Koç Ödül Töreni

19. Vehbi Koç Ödül Töreni

Vehbi Koç Vakfı tarafından her sene, insanların yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunan kişi ve kurumları teşvik etmek amacıyla,  düzenlenen Vehbi Koç Ödül Töreni bu sene de görkemli bir törenle gerçekleşti. Yıllardır gelenekselleşen törene iş ve cemiyet hayatından bir çok önemli isim katıldı.

  1. Vehbi Koç Ödülü’nün sahibi kültür alanında “Sosyal Bilimler ve Şehircilik” üzerine yaptığı önemli çalışmalar ile Prof. Dr. İlhan Tekeli oldu. Ödülünü Ömer Koç’tan alan Prof. Dr. İlhan Tekeli, “Yaşamın üreterek, gerektiği yerde direnerek toplumda kendine bir yer açmak ve bu yolla anlam üretebilmek çabası olduğunu düşünüyorum. Bu yaşam, özgür olarak gerçekleştirildiğinde onurlu yaşam haline geliyor.” dedi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.