© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Genç Çiftin Mutlu Günü

Genç Çiftin Mutlu Günü

Ünlü iş adamı Yılmaz Ulusoy’un yeğeni Ali Avşar muhteşem bir düğün töreni ile hayatını Nihan Ersin ile birleştirdi. Maslak’ta Steigenberger Hotel’de gerçekleşen düğüne sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Yaklaşık 750 seçkin konuğun katıldığı düğün kokteyl ile başlarken Avşar ve Ersin Aileleri konuklarını girişte karşıladı. Yakın bir dostlarının doğum gününde tanışan ve yaklaşık üç senelik birlikteliklerini bu özel düğünle taçlandıran genç çiftin nikah şahitliklerini; Yılmaz Ulusoy, Saffet Ulusoy, Sedat Avşar, Erhan Ersin ve Gürcan Ersin üstlendi. Seçkin isimlerin bir araya geldiği törende Ali Avşar özel dikim bir damatlık tercih ederken, Nihan Ersin kendi tasarlayıp özel olarak diktirdiği gelinlikle göz kamaştırıyordu. Balayı için Las Vegas, New York ve Los Angeles’ı içeren bir turu tercih eden çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.