© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

MAG LOUNGE’DA KEYİFLİ DOĞUM GÜNÜ

MAG LOUNGE’DA KEYİFLİ DOĞUM GÜNÜ

Bom Dergisi sahibi Baran Yazıcı, yeni yaşını Next Level’da bulunan Harvey Nichols MAG Lounge’ da sevdikleri ve yakın dostlarının katılımıyla kutladı. Next Level’da yer alan HarveyNichols MAG Lounge’da yeni yaşını kutlayan Bom Dergisi sahibi Baran Yazıcı, yeni yaşında doyasıya eğlendi. Kız arkadaşı Cansın Eroğlu’nun organize ettiği doğum günü partisinde, pastanın üzerinde Baran Yazıcı’nın sevdikleriyle beraber olduğu bir kare vardı. Keyifli geçen gece sonunda Baran Yazıcı, katılan herkese teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.