© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

AKŞAM YEMEĞİ TERCİHİ İTALYAN LEZZETLERİ

AKŞAM YEMEĞİ TERCİHİ İTALYAN LEZZETLERİ

Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, Harvey Nichols MAG Lounge’da keyifli bir akşam yemeği yedi.Mekanın İstanbul restoranlarını aratmadığını söyleyen Olcay, Ankara’nın çehresini güzelleştirdiğini dile getirdi. Ankara’ya sık sık geldiğini belirten Olcay,Harvey Nichols MAG Lounge’ınher geldiğinde zaman geçirmekten keyif aldığı bir mekan olduğunu ifade etti. Arkadaşları ile yemek yiyip keyifli bir akşam geçiren Zuhal Olcay’ın akşam yemeği tercihi “BufaloMozzarella” oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.