© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KEYİFLİ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

KEYİFLİ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Başkent cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Sevilay Helvacıoğlu, yeni yaşını Harvey Nichols Mag Lounge’da sevdikleri ve yakın arkadaşlarıyla beraber kutladı.Yeni yaşını Harvey Nichols Mag Lounge’da kutlayan cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Sevilay Helvacıoğlu, yakın arkadaşlarının ve sevdiklerinin katılımıyla doyasıya eğlendi. Birbirinden lezzetli yemeklerin ardından pasta kesildi. Yorgunluklarını atarak keyifli bir günü geride bırakan davetliler sevgili arkadaşları Helvacıoğlu’na hep birlikte ve mutlu yaşlar diledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.