© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Keyifli Davet

Keyifli Davet

Dietcode Beauty&Form Club, Derya Şahin ev sahipliğinde, 777 Organizasyon imzasını taşıyan özel bir barbekü partisiyle beşinci yılını kutladı.

Başarılı diyetisyen Derya Şahin, danışanlarını ve yakınlarını Mühye’de yer alan havuz başındaki barbekü partisiyle ağırladı. Beşinci yılına özel olarak gerçekleştirdiği etkinlik birbirinden renkli görüntülere sahne olurken, Derya Hanım da davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi. 777 Organizasyon imzası taşıyan gecede mangal eşliğinde akşam yemeklerini yiyen davetliler, DJ’in hareketli şarkılardan oluşan repertuvarıyla da eğlenceli anlar yaşadı. Sevdikleriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahin, güzelliğiyle ve formuyla da göz doldurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.