© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Minikler Büyük Alkış Topladı

Minikler Büyük Alkış Topladı

Ankara Etimesgut Abdurrahim Karakoç İlkokulu’nda öğretmenlik yapan Gülşah Odabaşı, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi ile Cüneyt Göçer Sahnesi’nde minikleri sanatla bir araya getirdi.

Emeklerimizi daha anlamlı kılmak için hazırladığımız tiyatro gösterisini projeye dönüştürdük.” diyen Gülşah Odabaşı’nın yönetmenliğinde gerçekleşen ve Çağıl Han Öztarhancı’nın dansları ile eşlik ettiği gösteri, birinci sınıf öğrencilerinden oluşan otuz beş kişilik kadrosuyla hayata geçti. MAG Dergi Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu’nun da destek verdiği proje, “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” adlı dans gösterili çocuk oyunu ile Cüneyt Gökçer Sahnesinde sergilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.