© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Amaç Ukav’a Sürpriz Kutlama

Amaç Ukav’a Sürpriz Kutlama

SVStudios sahibi Amaç Ukav’ın doğum gününü, zarif eşi Göze Ukav ve SVStudios çalışanları birlikte düzenledikleri süprizlerle dolu bir partiyle kutladı.

SVStudios’un sahibi Amaç Ukav’ın doğum gününü, zarif eşi Göze Ukav ve ajans çalışanları sürpriz bir kutlamayla gerçekleştirdiler. Ajans içinde gerçekleşen kutlamada Amaç Ukav’ın şaşkınlığı ve mutluluğu gözlerden kaçmazken, Göze Ukav da şıklığıyla göz doldurdu. Kutlamaya katılanlar leziz doğum günü pastasından tadarken bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.