© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Japonlardan Savunma Günü

Japonlardan Savunma Günü

Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Yutaki Yokoi, ülkesinin Öz Savunma Kuvvetleri Günü nedeniyle bir resepsiyon verdi.

Japonya Büyükelçiliği konutunda, Öz Savunma Kuvvetleri’nin 61. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyona Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu’nun yanı sıra çok sayıda büyükelçi, askeri yetkililer ve davetliler katıldı. Resepsiyonun ev sahipliğini Japonya Büyükelçisi Yutaki Yokoi ve eşi Eiko Yokoi ile Askeri Ataşe Yoshinaga Kamo ve eşi Yuka Kamo üstlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.