© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

JAPON İMPARATOR 82 YAŞINDA

JAPON İMPARATOR 82 YAŞINDA

Japonya’nın 125. İmparatoru olan Akihito’nun 82. doğum günü Milli Gün olarak büyükelçilik rezidansında düzenlenen bir resepsiyon ile kutlandı. Davet’in ev sahipliğini Japonya Büyükelçisi Yukata Yokoi üstlendi. Geceye Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım başta olmak üzere Amerika Büyükelçisi ve birçok ülkenin misyon temsilcisi katıldı. Japonya İmparatoru Akihoto’nun 82. doğum günü Milli gün olarak Ankara’da Japonya Büyükelçiliği rezidansında kutlandı. Davete misyon temsilcilerinin yanı sıra Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım da katıldı. Davetlileri kapıda karşılayan Büyükelçi Yukata Yokoi ve eşi Eiko Yokoi örnek bir misafirperverlik sergiledi. Milli marşların okunmasıyla başlayan resepsiyonda büyükelçi Yutaka konuşmasına Türkçe konuşarak başladı. Türk-Japon işbirliğini ilk teması Ertuğrul Firkateyni’yle başladığını belirten Büyükelçi bu ilişki günden güne gelişip teknolojik anlamda ilerlediğini belirtti.Alkışlar eşliğinde biten konuşmanın ardından resepsiyona katılan davetlilere Japonya kültürünün tadları olan Sushi ve sake ikram edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.