© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Rüya Gibi Bir Düğün

Rüya Gibi Bir Düğün

Atasay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer ve Çiğdem Kamer’in kızları Simay Kamer ile Prof. Dr. Cihan Uras ve Dr. Yeşim Uras’ın oğlu Bilgisayar Mühendisi Ahmet Uras, Four Seasons at the Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Çifti bu özel günlerinde siyaset, iş, spor ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri yalnız bırakmadı. Kamer ve Uras aileleri konuklarını kapıda karşılaması ile başlayan tören kokteylle devam etti. Deniz kenarında kıyılan nikah merasimine geçilmeden önce Cihan Kamer, Ferhat Göçer’in “Kızım” adlı şarkısını söyleyerek kızı Simay Kamer’i damat Ahmet Uras’a teslim etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikahta gelinin şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Nesrin Çakır; damadın şahitliğini ise Fatma Duman, Mehmet Ali Aydınlar ve Özlem Cankurtaran yaptı. Nikahın kıyılmasıyla birlikte beyaz güvercinler uçuruldu. Ardından havai fişek ve lazer ışık gösterisiyle konuklara görsel bir şölen sunuldu. Deniz kenarında kıyılan nikahın ardından davetliler düğün için balo salonuna geçti. Gri ve pembe renklerin hakim olduğu balo salonunda devam eden düğünün dekoruna romantizm hakimdi. Mustafa Ceceli ve Ebru Gündeş’in şarkılarıyla renk kattığı düğünde davetliler çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.