© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Plus Kitchen Nişantaşı’nda

Plus Kitchen Nişantaşı’nda

Sağlıklı beslenmenin adresi Plus Kitchen, beşinci şubesini geçtiğimiz hafta düzenlediği özel davet ile Nişantaşı’nda açtı.

Açıldığı günden bu yana sağlıklı beslenmek isteyenlere doğal ve farklı alternatifler sunan Plus Kitchen, beşinci şubesini Nişantaşı’nda açtı. Yeme – içme sektörüne yepyeni lezzetler katan Plus Kitchen, konsepti ile özgün bir deneyim yaşamanıza olanak sağlıyor. Kendi sağlığı kadar çevresine de duyarlı olanların tercihi Plus Kitchen açılışına; sporu ve doğal beslenme tarzını benimseyen, sağlıklı yaşam anlayışı ile bu konuda örnek gösterilen birçok renkli isim katılım gösterdi. Açılışta atık malzemelerden ürettikleri enstrümanlarla müzik yapan grup davetlilere eğlenceli anlar yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.