© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Atakule’de Japon Filmleri Festivali

Atakule’de Japon Filmleri Festivali

Bu yıl 15’incisi düzenlenen Ankara Japon Filmleri Festivali, “Arakçılar” filminin Atakule’de gerçekleşen özel gösterimi ile start verdi.

15’inci Ankara Japon Filmleri Festivali, Atakule’de düzenlenen açılış töreniyle başladı. Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima’nın ev sahipliğinde düzenlenen açılışta 2018’de Cannes Film Festivali Altın Palmiye ödülünü alan ve 2019 Akademi Ödülleri En İyi Yabancı Film adayı olan “Arakçılar” filmi izlendi. Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima’nın konuşma yaptığı film gösterimine çok sayıda büyükelçi katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.