© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

9. Büyükelçiler Tenis Turnuvası’nın Ödül Töreni Düzenlendi

9. Büyükelçiler Tenis Turnuvası’nın Ödül Töreni Düzenlendi

Prestijli ve merkezi konumuyla Ankara’nın en değerli projelerinden biri olan Cubes Ankara’nın sanat merkezi ArtZone,“JAPANIGHT” adlı etkinlikle 9. Büyükelçiler Tenis Turnuvası ödül törenini Japon kültünün eşsiz yansımalarıyla yorumlayarak sanat dolu bir geceye dönüştürdü.

Çınar&Çınar Hukuk Bürosu tarafından bu yıl 9.’su düzenlenen, Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima’nın himayesinde gerçekleşen gecede büyükelçi Akio Miyajima, davetlilerle birlikte Şodoo (kaligrafi) workshop’una katılarak şogi oynadı. Turnuva ödüllerinin sahiplerini bulduğu gecede kazananlara ödüllerini Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima ve Çınar&Çınar Hukuk Bürosu’nun sahibi Hakan Çınar takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.