© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İyilik Projesi’ne Destek

İyilik Projesi’ne Destek

Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği ile Alp Şen Vakfı, Alp Ali Şen adına başlatılan “Alp Şen İyilik Projesi”ne destek vermek amacıyla Raffles Otel’de düzenlenen davetle bir araya geldi.

Raffles Otel’de gerçekleşen, ilik naklinde yaşanan sorunlara çözüm bulmak, ilik doku analizleri için kaynak yaratmak amacıyla kurulan Alp Şen Vakfı’nın çalışmalarına destek vermek ve ilik nakli hakkında farkındalık yaratmak için düzenlenen davette Hematoloji Bilimdalı Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Ali Özcan yaptığı sunum ile katılımcılara detaylı bilgi verdi. Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Alp Şen’in anısını yaşatmak ve ailesi Adnan- Begüm Şen çiftine teselli olmak için kurulan Alp Şen Vakfı, Alp’in hayal ettiği gibi tüm çocukların daha sağlıklı, eğitiminin daha verimli olduğu bir gelecek kurmayı amaçlıyor. Hayat Paylaşım Derneği Başkanı Monik İpekel ve Prof. Dr. Mehmet Ali Özcan’ın konuşma yaptığı davete Begüm- Adnan Şen çifti atılmazken, davetlilere hitaben bir mesaj göndererek teşekkürlerini iletti. Dede Suha Tanık, Prof. Dr. Mehmet Ali Özcan’a vakfa olan desteklerinden dolayı teşşekür plaketi verdi. Davete katılan hanımlar, kurulan standlardan alışveriş yaparak vakfa destek olmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.