© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ÇABA Show Tanıtıldı

ÇABA Show Tanıtıldı

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından başarılı bir şekilde söz ettiren ÇABA Derneği, yeni projesi ÇABA Show’un tanıtımını şık bir davetle gerçekleştirdi.

Düzenlediği sosyal sorumluluk projesiyle önemli başarılara imza atan ÇABA Derneği, yeni projesi Sezen Aksu ve 3 Adam’ın katkılarıyla düzenlenen ÇABA Show’u şık bir davetle tanıttı. Onuncu yılında ÇABA Show’la yardımseverlerle buluşmaya hazırlan derneğin Raffles Otel’de düzenlenen tanıtım davetine Dernek Başkanı Özlem Can Kurtaran ev sahipliği yaptı. 8 Aralık 2014 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan ÇABA Show’un tanıtımına cemiyet hayatının elit hanımları yoğun ilgi gösterdi. Sezen Aksu ve 3 Adam’ın stand-up gösterisinden oluşacak olan organizasyondan elde edilen gelirle daha önce birinci ve ikinci dereceden suça karışmış ancak rehabilite olmuş, topluma kazandırılmış dezavantajlı çocukların hayatlarını sürdürdükleri Florya Eğitim ve Gençlik Merkezi Kampüsü’nün inşaatı için kullanılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.