© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Balayı Adresleri İtalya

Balayı Adresleri İtalya

EN-ÇEV Enerji Genel Müdür Yardımcısı Emrah Öztürk ile Jeoloji Mühendisi Şafak Yalçın, Velo Weddings & Events’da düzenlenen şık bir düğün töreniyle evlendiler.

Emrah Öztürk ile Şafak Yalçın, Velo Weddings & Events’da düzenlenen şık bir törenle dünya evine girdiler. arkadaş ortamında tanışan ve uzun süren ilişkilerinin ardından hayatlarını birleştirme kararı alan mutlu çiftin düğününde davetliler, tercih ettikleri şık kıyafetleriyle göz doldurdular. Şahitlerin huzurunda nikah memurunun sorusuna “evet” yanıtını veren genç çift, masaları tek tek gezerek kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına teşekkür ederken tebrikleri de kabul ettiler. Keyifli geçen gecenin ardından çiçeği burnunda çift, balayı adresleri olan “Aşk Şehri” İtalya’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.