© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Görkemli Düğün

Görkemli Düğün

Tur Oto’nun sahibi Adil Mutlu’nun kızı Tuğçe Mutlu ile yurt dışında lojistik işi ile ilgilenen Kemal Kutay Erdem birlikteliklerini evlilikle taçlandırdılar.

Mutlu çiftin Sheraton Otel’de gerçekleşen düğünü, iş dünyasının başarılı isimlerini buluşturdu. Gecenin ev sahipliğini üstelenen Tuğçe Mutlu’nun babası, Tur Oto’nun sahibi Adil Mutlu ve annesi Semra Mutlu ile damadın babası Ömer Haluk Erdem ve annesi Halime Erdem davetlileri kapıda karşıladılar. Görkemli düğünde çiftin nikah şahitliklerini Osman Turgay Durak, Adnan Ağaçlı, Merih Ağaçlı, Gülay Erdem ve Özgür Turan Güzel yaptılar. Mutlu çift imzaların atılmasıyla hayatlarını birleştirirken Tuğçe Mutlu ve Kemal Kutay Erdem çiftinin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Nurol Holding’in sahiplerinden Erol Çarmıklı ve eşi Figen Çarmıklı çifti ile eski bakanlardan Nejat Arseven ve eşi Düriye Arseven düğünde yer alan isimler arasındalardı. Ayrıca damadın Almanya’da bulunan birçok yakını da başkente gelerek arkadaşlarını yalnız bırakmadılar. İlerleyen saatlerde Reyhan Karaca, Harun Kolçak, Asım Ekren, Sibel Alaş, Ferda Anıl Yarkın, Hazım Körmükçü, Feyyaz Kuruş’tan oluşan muhteşem kadronun verdiği konser geceye damga vurdu. Orkestra, unutulmaz hit parçaları davetliler için seslendirdi. Aralık ayında nişanlanan mutlu çift, düğünün ardından balayına Bali Adaları’na gitmeyi tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.