© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İş ve Cemiyeti Buluşturan Düğün

İş ve Cemiyeti Buluşturan Düğün

Yaşam koçu Pınar Öner ve Justiniano Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi Efe Gür, şık bir düğünle evlendi. Düğün iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini buluşturdu.

Sheraton Otel’deki düğüne gelinin annesi Meral Öner ve babası eski futbolcu Mustafa Öner ile damadın annesi Naciye Gür ve babası Justiniano Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Ali Gür ev sahipliği yaptı. Düğüne iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Konukların yerlerini almasıyla nikah masasına gelen çiftin şahitliğini Barış Karadeniz, Gonca Karadeniz, Serdar Gür ve Yusuf Karataş yaptı. Nikah töreninin ardından Öner ve Gür çifti, ilk danslarıyla büyük beğeni toplayan çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Bir yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çift, 2014 Ekim ayında nişanlanmıştı. Çift, geç saatlere kadar renkli görüntülere sahne olan düğünün ardından balayı için A.B.D’ye uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.