© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Görkemli Gecede Mezuniyet Coşkusu

Görkemli Gecede Mezuniyet Coşkusu

Türk Eğitim Derneği (TED) Ankara Koleji Mezunlar Derneği, geleneksel olarak düzenlediği “Mezunlar Balosu”nu Sheraton Otel’de görkemli bir gecede gerçekleştirdi.

Türk Eğitim Derneği (TED) Ankara Koleji Mezunlar Derneği’nin geleneksel hale getirdiği “Mezunlar Balosu”na davetlilerin şıklığı ve TED mezunlarının mutluluğu damga vurdu. Keyifli geceye katılan davetliler uzun zaman ardından birbirlerini görmenin heyecanlarını yaşadılar. Davet, Dernek Başkanı Kutluhan Olcay’ın ev sahipliğinde kokteyl ile başladı. Davete İstanbul, İzmir ve Ankara gibi illerin başını çektiği, Türkiye’nin dört bir yanından pek çok davetli katıldı. Muhteşem gece İstiklal Marşı’nın okunması ve ellerindeki Türk bayraklarını sallayan davetlilerin oldukça yoğun alkışlarıyla devam etti. Kutluhan Olcay kolejin en eski mezunları arasında yer alan Ali Bozer’e plaket takdim etti. Davete özel hazırlanan leziz yemeklerin yenmesinden sonra orkestranın sahneye çıkmasıyla davetliler adeta kendilerinden geçtiler. Eğlencenin bir an olsun azalmadığı geceye katılan şık davetliler, geceden büyük bir keyif ve memnuniyetle ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.