© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sürpriz Parti

Sürpriz Parti

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Zehra Çelik yeni yaşını arkadaşlarının gerçekleştirdiği sürpriz parti ile kutladı.

Divan Otel’de gerçekleşen partiye Zehra Çelik’in yakın arkadaşları katıldı. Yeni yaşına keyifli bir kutlama eşliğinde merhaba diyen Zehra Çelik’i arkadaşları tek tek tebrik ederek kendisine hediyelerini takdim ettiler. Bu özel günde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarına teşekkürlerini ileten Zehra Çelik davetin sonuna kadar doyasıya eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.