© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elif İnci’ye Sürpriz Parti

Elif İnci’ye Sürpriz Parti

Fesleğen Catering sahipleri Özgü-Murat Zalaltuntaş çifti, iki yaşına basan minik kızları Elif İnci için keyifli bir doğumgünü partisi düzenledi.

Çayyolu’nda bulunan bir mekanda bir araya gelen Zalalaltuntaş Ailesi ve yakın aile dostları minik Elif İnci’nin ikinci yaşını kutladı. Oldukça renkli görüntülerin ortaya çıktığı davette Elif İnci’nin şaşkın dolu bakışları gözlerden kaçmadı. Davet, aile dostlarının minik Elif İnci için aldıkları birbirinden güzel hediyeleri vermesinin ardından pasta kesimi ile son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.