© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sanat Tutkunları Bir Arada

Sanat Tutkunları Bir Arada

Ülkemizin öncü moda markası Vakko, Contemporary İstanbul kapsamında Zorlu Mağazası’nda düzenlenen bir davetle sanat tutkunlarını bir araya getirdi.
 
Vakko Zorlu birinci yılında Contemporary İstanbul kapsamında özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecede Contemporary Istanbul’un yeni medya projesi Plugin’i yöneten Grid İstanbul ekibinin küratörlüğünü üstlendiği “Dijital Doğa” sergisi görücüye çıktı. Ryoichi Kurokawa ve Loop.pH’ın doğanın tanımı ve geleceği ile ilgili sorulara cevap bulmaya çalışan iki önemli yeni medya eserini bir araya getiren sergiye çok sayıda davetli katılırken konuklar, eserleri yakından incelediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.