© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Başman Ailesinden Şık Davet

Başman Ailesinden Şık Davet

Başarısıyla dünyaya adını duyuran Kavaklıdere Şarapları, piyasaya çıkaracakları “Beaujolais Nouveau” isimli ürünün tanıtımı için Ankara Hilton Otel’de şık bir davet verdi.

İsmi “Primeur” olarak da anılan şarap davetine Başkent sosyal yaşamının çok sayıda tanınmış ismi katıldı. Şarap kalitesinden anlayan davetliler birbirinden farklı şarapların tadına baktı. Davetin açılış konuşmasını yapan Ali Başman, “1988 yılından bu yana şarap tadım etkinliği düzenlediklerini ve her yıl en aromatik üzümün kullanıldığı şaraplardan bu yıl kırmızıda öküzgözü, beyazda da sultaniyeyi cinslerini kullandıklarını söyledi. Şık kokteylde konuklar şarapların tadına bakarak yorumlarda bulundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.