© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dünyaca Ünlü Sporcu Podyumda

Dünyaca Ünlü Sporcu Podyumda

Dünyaca ünlü Dustin Kelm, Türkiye turnesi kapsamında geldiği Ankara’da “Unishow” gösterisi ile Next Level ziyaretçilerine Babalar Günü’nde unutulmaz anlar yaşattı.

Robot dans gösterisi ile başlayan etkinlik, sihirbazlık şovları ile devam etti. Minik bir ziyaretçiyi sahneye davet eden sihirbaz, gösterisi ile izleyicileri hayrete düşürdü. Dustin Kelm’in tek teker üzerinde yaptığı akrobatik hareketler ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Dustin Kelm de küçük bir ziyaretçiyi omzuna alarak heyecanı zirveye taşıdı. Gösterisinin parçası olan minik seyircisine sertifika veren ödüllü sporcu; Türkiye de olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Next Level podyumda gerçekleşen etkinlik çocuklara tatilin ilk günlerinde eğlenceli vakit geçirme imkanı sunarken, ailelere de güzel havanın tadını doyasıya yaşama fırsatı verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.