© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Dorak Mice” Tanıtıldı

“Dorak Mice” Tanıtıldı

Turizm alanında yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan Dorak Holding, bünyesine kattığı yeni markası “Dorak Mice” için Sur Balık Restoran’da gerçekleştirdiği özel bir lansmanla marka tutkunlarını ağırladı.

Başkent’in tanınan isimlerinin bir araya geldiği gecede, konuklar Dorak Holding’in yeni markası Dorak Mice’ı tanıttı. Etkinlik ve kongre yönetimi gibi alanlarda hizmet verecek olan yeni marka, Ankaralılar’a merhaba derken konuklar da bu özel gecede keyifli dakikalar geçirdi. Sur Balık Restoran’da düzenlenen davete iş dünyası ve sosyal hayatın tanınan isimleri geç saatlere kadar süren parti ile doyasıya eğlendi. Ankara Modern Orkestrası’nın hareketli şarkılarıyla eğlence devam ederken gece başladığı gibi renkli görüntülerle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.