© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Big Chefs ile Geleceğim Parlak

Big Chefs ile Geleceğim Parlak

“Geleceğim Parlak, Kariyerim Mutfak” proje tırı,  Polatlı’daki Türk Eğitim Derneği (TED) okulunda okuyan, ağırlıklı burslu öğrencilere hem teori hem de pratikte mutfağı ana hatlarıyla tanıtarak gastronomi kültürüne dair bilgiler verdi.

Big Chefs markasının yaratıcısı ve ortağı olan Gamze Cizreli, öğrencilerleyemek yapmanın püf noktalarını paylaştı. Eğlenceli geçen etkinlikte öğrenciler ilk önce çorba ve ardından risotto yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.