© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Öğrenciler Yararına Anlamlı Etkinlik

Öğrenciler Yararına Anlamlı Etkinlik

Gazeteci-yazar Ayşe Arman, sosyal sorumluluk projesi olan ‘İyilik Hareketi’ için Ankara’ya geldi.

Türkiye’nin önde gelen gazeteci ve yazarlarından Ayşe Arman, son dönemde hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi ‘İyilik Hareketi’ni Bilkent Center’da anlattı. Arman’ın kendi el emeği ile tasarladığı ve sadece sosyal sorumluluk adına insanlara ulaşan Sakajewa Kolyeleri’nin satışından elde edilen gelir ise Türk Eğitim Derneği’nin (TED) maddi imkanı olmayan öğrencilerinin eğitim hayatına devam etmesi amacıyla oluşturduğu fona bağışlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.