© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TED Yeni Yıl Partisinde Buluştu

TED Yeni Yıl Partisinde Buluştu

TED Mezunları “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyası kapsamında TED Sosyal Hizmet Komitesi tarafından düzenlenen Defne Samyeli konserinde bir araya geldi.

Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimleri ve çok sayıda yardımsever, TED Sosyal Hizmet Komitesi tarafından Blackk’te düzenlenen yeni yıl partisinde bir araya geldi. Mezunların konuşmalarıyla başlayan gece Defne Samyeli’nin sahne almasıyla hareketlendi. Konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Gecede elde edilen gelir TED Burs fonuna aktarıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.