© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İskender Paydaş İle Golden Glam

İskender Paydaş İle Golden Glam

TÜRK Eğitim Derneği gönüllü komitelerinden dayanışma komitesi, burslu öğrencilere destek olmak için düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. İskender Paydaş ve Zamansız Şarkılar Orkestrası’nın sahne aldığı Golden Glam Yeni Yıl Partisi, Türk Eğitim Derneği burs fonu yararına düzenlendi.

Türk Eğitim Derneği gönüllü komitelerinden dayanışma komitesinin, Ankara Sess Club’ta düzenlediği partide İskender Paydaş ve Zamansız Şarkıları Orkestrası sahne aldı. Partiye iş ve sosyal hayattan çok sayıda önemli konuk katılım gösterdi. Konuklar gece boyunca dans ederek eğlendi. Bağışlar, Türk Eğitim Derneği burs fonuna aktarılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.