© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Adore Oyuncak Şimdi Başkentte

Adore Oyuncak Şimdi Başkentte

Adore Oyuncak Ankara’da ilk, Türkiye’de üçüncü mağazasını Kentpark AVM’de açtı.

Lego ve Bandai’nin de Türkiye distribütörü olan Adore Oyuncak, Ankaralı çocuk ve oyuncak tutkunlarını dünyaca ünlü oyuncak markalarıyla buluşturmaya devam ediyor. Danimarka Büyükelçisi Ruben Madsen’in açılışını gerçekleştirdiği açılışta büyükelçi Madsen çocukluğunda en sevdiği oyuncakların başında gelen Lego’nun uzun yıllardır Türkiye’de olmasının mutluluk verici olduğunu dile getirdi. Adore Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Esin Yürür, “Ankara’da oturan pek çok müşterimiz İstanbul’daki mağazalarımıza alışverişe gelip, Ankara’da da mağaza açmamızı istiyorlardı. Talepler ve ilgi doğrultusunda yeni ve Ankara’nın ilk Adore Oyuncak mağazasını Kentpark AVM’de açıyoruz” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.