© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

2013’ün İlk Partisi Telgraf Sanat ve (BELVEDERE)RED’ten

2013’ün İlk Partisi Telgraf Sanat ve (BELVEDERE)RED’ten

Kültür Sanat Partisi

Dört ay önce kurulan Telgraf Sanat Dergisi, yeni yılın ilk partisini Beymen Blender’da Belvedere (RED) ile birlikte düzenledi.
Kültür ve sanat dergisi olarak yayın hayatına başlayan Telgraf Sanat yeni yılın ilk partisini Belvedere (RED) işbirliği ile gerçekleştirerek konuklara unutulmaz bir gece geçirmelerini sağladı. Cemiyet ve sanat dünyasının önemli temsilcilerinin katılımıyla “Fresh” konseptiyle hazırlanan gece aynı zamanda taze dergi, taze sayı ve taze sene anlamlarını çağrıştırdı. Konuklar gecede sahne alan “Seni Görmem İmkânsız” adlı grubun şarkıları ve hareketli parçalarıyla unutulmaz bir partinin tadını doyasıya çıkardılar. Gece boyunca konuklara Belvedere’in farklı kokteyllerinden ikram edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.