© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Türkiye’de İlk Kez Sergilendi

Türkiye’de İlk Kez Sergilendi

Portakal Sanat Galerisi önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaparak, dünyaca ünlü Damian Hirst’in otuz eserini sanatseverlerle buluşturdu.
Dünyaca ünlü İngiliz sanatçı ve günümüzün sanat dahileri arasında gösterilen Damian Hirt’in otuz eseri, ülkemizde ilk kez Portakal Sanat Galerisi’nde sergilendi. Satışa açık sergide Portakal Sanat ve Kültür Evi’nin sahibi ve yöneticisi Raffi Portakal ile kızı ve iş ortağı Maya Portakal birlikte ev sahipliği yaptılar. Sergiye iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katılırken, konuklar küratörlüğünü Levent Çalıkoğlu’nun yaptığı sergiyi büyük bir beğeniyle gezdi. Sanatçının, son dönemlerde yapmayı artırdığı ‘Spin Painting’ çalışmaları, yine ilk kez Portakal Sanat ve Kültür Evi’nde Türk sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.