© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Showroom’a Özel Davet

Yeni Showroom’a Özel Davet

BMW’nin Türkiye yetkili servisi olan Kosifler Oto, Bağdat Caddesi’nde bulunan ve yenilenen showroom’unu şık bir davetle açılışını yaptı.

Yenilenen mekanın açılışına çok sayıda davetli katılırken sosyal yaşamın seçkin isimleride kokteylde yerini aldı. Kosifler ailesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte konuklar canlı müzik dinletisi eşliğinde keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkardılar. Bağdat Caddesinde baştan yaratılan showroom’un açılışında ayrıca BMW M serisi otomobilleri için özel bir sergileme alanı oluşturuldu. Konuklar davet boyunca araçları daha yakından icleme fırsatı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.