© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Türkiye – Ürdün Diplomatik İlişkilerinin 70. Yılı

Ürdün Büyükelçisi Adayele'nin ev sahipliğinde, Türkiye ve Ürdün arasındaki diplomatik ilişkilerin başlamasının 70. yıldönümü vesiylesiyle Ankara CerModern’de bir resepsiyon düzenlendi.

Türkiye – Ürdün Diplomatik İlişkilerinin 70. Yılı

Ürdün Büyükelçisi Adayele’nin ev sahipliğinde, Türkiye ve Ürdün arasındaki diplomatik ilişkilerin başlamasının 70. yıldönümü vesiylesiyle Ankara CerModern’de bir resepsiyon düzenlendi.

Resepsiyona katılan davetliler, Ürdün Büyükelçiliği tarafından düzenlenen fotoğraf sergisini gezdi. Cermodern’de gerçekleştirilen resepsiyona Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bazı milletvekilleri ve seçkin konuklar katıldı. Bakan Çelik, resepsiyonda yaptığı konuşmada, Türkiye ve Ürdün arasındaki diplomatik ilişkilerin 70. yıldönümü sebebiyle duyduğu memnuniyeti belirterek, “Ülkelerimiz arasındaki üst düzey temaslar zincirinin en yeni halkasını Ürdün Başbakanı Hani el-Mulki’nin Mart ayında gerçekleştirdiği ziyaret oluşturmaktadır” ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından bakanlar ve büyükelçi birlikte pasta keserek, tertip edilen halk dansları topluluğunun gösterisini izledi.

Spot: Davetliler CerModern’in alt katında gerçekleştirilen merasimin ardından bahçe kısmında tertip edilen sunumların ve ikramların tadına baktılar.

Spot: Davate katılan konuklar Ürdün Büyükelçiliği tarafından hazırlanan eski eserlerin ve belgelerin yer aldığı sergiyi büyük bir merak ve beğeni ile gezdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.