© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ala Portreler’e Ala İlgi

Ala Portreler’e Ala İlgi

Gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, son projesi “Ala Portreler” isimli sergisini şık bir davetle açtı.

Ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, son projesinde aralarında usta olmuş dokuz önemli ismi bir araya getirerek oluşturduğu “Ala Portreler” sergisini şık bir davetle sanatseverlerin beğenisine sundu. Sofa Otel Hallarts’da düzenlenen geceye iş, cemiyet ve sanat hayatının seçkin isimleri katıldı. Davete katılan konuklar, Mehmet Turgut tarafından fotoğraflanan dokuz ustanın, usta olabilmek için gereken üç kavram; zaman, sabır ve sadakat hakkında görüşlerini anlattığı bir video izledi. Ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut, “Ala Portreler” fotoğraflarında; Aydın Boysan, Ara Güler, Şebnem Sönmez, Mustafa Alabora, Yetkin Dikinciler, Zeynep Oral, Rutkay Aziz, Erdal Beşikçioğlu ve Leman Sam gibi ünlü isimler yer alıyor. Sofa Otel Hallarts’ta sergilenecek “Âlâ Portreler” sergisinin geliri, Oyuncular Sendikası dolayısı ile sinema emekçilerine aktarılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.