© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sylvia’nın İzmir Prömiyeri

Sylvia’nın İzmir Prömiyeri

İzmir Devlet Opera ve Balesi, L.Delibes’in Sylvia adlı üç perdelik balesinin İzmir prömiyerini gerçekleştirdi.

Sylvia konuk Fransız koreograf Marc Ribaud koreografisiyle sahnelenen Şef Tulio Gagliardo Varas yönetiminde sunulan eserin dekor tasarımını Gülden Sayıl, kostüm tasarımını Sevtaç Demirer, ışık tasarımını da Müfit Özbek yaptı. Sylvia’da başlıca rolleri; Aslı Çilek Kaynarsu, Burcu Olguner, Asena Ökte, Kıvanç Ekin, Olcay Tunceli, Emre Kaynarsu, Özgür Tuncay, Dolun Doyran, Sertan Yetkinoğlu, Yasemin Altınel, Aslı Ayhan üstlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.