© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Monroe” Rüzgarı

“Monroe” Rüzgarı

Konya Yolu üzerinde bulunan Doğuş Oto, Hollywood’un efsane isimlerinden Marilyn Monroe’nun hayatını kaybetmeden altı hafta önce çekilmiş fotoğraflarından oluşan sergiye ev sahipliği yaptı.

Doğuş Oto, Marilyn Monroe temalı sergiyi Ankaralı sanatseverler ile buluşturdu. Birbirinden değerli taşlarla süslenen fotoğraflar büyük bir beğeni ile takip edilirken Ankaralılar sergiye yoğun ilgi gösterdi. Audi Art Project’te sanatseverler ile buluşan serginin küratörlüğünü yapan ART 350 Galeri Yöneticisi Ferhat Yeter yaptığı açıklamada, fotoğrafları çeken ABD’li fotoğrafçı Bert Stern ile irtibata geçerken yoğun uğraş verdiğini ve daha sonra kendisini ikna ettiğini söyledi. Geçtiğimiz Haziran ayında Stern’in hayatını kaybettiğini de sözlerine ekleyen Yeter, “Türkiye’deki ilk sergimiz İstanbul’da oldu. Sergiyi biz Ankara’ya da taşımak istiyorduk. Stern de sergiyi Ankara’da açmayı ve burayı ziyaret etmek istiyordu” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.