© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çağlayanlar’ın Mutlu Günü

Çağlayanlar’ın Mutlu Günü

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlu Kaan Çağlayan, Cansu Küliğ ile dünyaevine girdi. Muhteşem düğüne devletin zirvesi tanıklık yaptı.
Sheraton Otel’de gerçekleşen düğüne devlet erkanının yanı sıra iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Çankaya Üniversitesinde okuyan çift okul yıllarında tanışıp evlenmeye karar verdi. Yaklaşık olarak dört bin beşyüz kişinin katıldığı düğünde mutlu çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek düğünde ünlü sanatçı Ebru Gündeş sahne aldı. Ünlü sanatçıyı bir süre dinleyen Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, genç çifti tebrik ederek salondan ayrıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.