Başa Dön

Kloto İçin Çarpıcı Bir Davet

Kloto İçin Çarpıcı Bir Davet

Kloto takılarının tasarımcısı Senem Gençoğlu, evrenin eşsizliğinden aldığı ilhamla yarattığı koleksiyonlarını Bahar Şer, Şeyma Subaşı Ilıcalı, Aylin Tahincioğlu, Nur Yerlitaş, Yıldırım Mayruk, Derya Şensoy, Sevan Bıçakçı, Dalia Garih, Suzan Toplusoy, Şirin Yalçın, Ece Vahapoğlu, Berrin Zorlu, Sitare Kalyoncuoğlu, Gül Erçetingöz, Dilek Türker, İlkem Öztürk, Heves Ekinci, Zeynep Toker, Zafer Kozanoğlu, Roula Habbab, Berrak Barut, Aslı Ekşioğlu, Dilara Tahincioğlu Sel gibi cemiyet, iş ve moda dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı çok özel bir davetle tanıttı.

Genç tasarımcı Senem Gençoğlu, evrenin hayranlık uyandıran dengesi ve düzeninden aldığı ilhamla yarattığı Kloto markasi ile büyük ilgi görüyor. Başta evrenin sonsuz döngüsünü yansıtan O.V. koleksiyonu, ardından evrenin kusursuz geometrisini minimal formlarla yorumlayan KOD koleksiyonu ile kısa zamanda tasarım dünyasında fark yaratan Senem Gençoğlu, Kloto’yu çok özel bir davetle tanıttı.

Senem Gençoğlu’nun Morini’de düzenlediği Kloto davetine Bahar Şer, Şeyma Subaşı Ilıcalı, Aylin Tahincioğlu, Nur Yerlitaş, Yıldırım Mayruk, Derya Şensoy, Sevan Bıçakçı, Dalia Garih, Suzan Toplusoy, Şirin Yalçın, Ece Vahapoğlu, Berrin Zorlu, Sitare Kalyoncuoğlu, Gül Erçetingöz, Dilek Türker, İlkem Öztürk, Heves Ekinci, Zeynep Toker, Zafer Kozanoğlu, Roula Habbab, Berrak Barut, Aslı Ekşioğlu, Dilara Tahincioğlu Sel gibi birbirinden seçkin isimler katıldı. En ufak detayları dahil tüm konseptin yaşam döngüsü bütünlüğünde hazırlandığı davette Kloto tasarımları kadar, sanatsal formlarıyla öne çıkan sergileme alanları da misafirlerden tam not aldı.

Takılarının her birini kendi tasarlayıp, üreten Senem Gençoğlu, davette Kloto’nun hikayesini ve yaşam felsefesini keyifli bir sunumla aktardı. Davete katılan ünlü isimler, altın ve gümüş ışıltıları, özgün formları ve devinimsel işçilikleriyle kendi alanında fark yaratan Kloto takılarını yakından inceleyerek, şıklıklarını tamamlayacak parçaları deneme fırsatı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.