© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Onların Gözünden Futbol Dünyası

Onların Gözünden Futbol Dünyası

Türkiye’nin en önemli futbol takımlarını aynı projede buluşturan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Bizce Yapım’la ortak olarak yürüttüğü Onların Gözünden Futbol Dünyası projesiyle futbolun yıldızlarını bir araya getirdi.

Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Bizce Yapım işbirliğiyle,“Onların Gözünden Futbol Dünyası” sosyal sorumluluk projesinde şehit, gazi ve engelli polis ailelerinin çocukları 5 büyük futbol takımının kulüp başkanları, teknik direktörleri ve kitleleri peşinden koşturan yıldız futbolcularının fotoğraflarını çekti. Çekimleri tamamlanan projede birbirinden ünlü yıldızlar, çocuklar için poz verdi. Başkan Revna Demirören önderliğinde; Yönetim Kurulu Üyeleri arasında Monik İpekel, Fatoş Altınbaş Sarıgül, Sitare Kalyoncuoğlu, Ayşegül Toplusoy’un da bulunduğu ve Proje Koordinatörü Özle Özer’in yer aldığı Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Bizce Yapım işbirliğiyle Onların Gözünden Futbol Dünyası Projesi ile anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.