© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Modanın Kralına Kral Veda

Modanın Kralına Kral Veda

Türk modasının büyük terzisi Yıldırım Mayruk ve “Terzi Yamağı” Barbaros Şansal, cemiyet hayatının tanınmış seçkin isimlerinden ünlü iş adamı Sait Emir ana sponsorluğunda tarihi Fişekhane’de gerçekleşen tiyatral sunumlu jübileyle meslek hayatlarına veda ettiler.

 

Grand Couturier Yıldırım Mayruk’un sosyal mesafeli son defilesinin koreografisi, Asil Çağıl tarafından yapıldı. Kâinatın tüm renklerinin kullanıldığı “Yıldırım Mayruk Jübile” koleksiyonu, 1960’dan günümüze Yıldırım Mayruk retrospektifinde kostümlerle oluşturulan iki yüz kostüm, iki yüz manken tarafından tanıtıldı. Veda selamlamasına çıkan Yıldırım Mayruk, göz yaşlarına hakim olamayıp jübile selamlamasını ağlayarak yaptı. Podyumda Mayruk’u uğurlayan Türkiye’nin en ünlü güzellik kraliçeleri ve Türkan Şoray göz yaşlarına boğuldu. Yıldırım Mayruk’un Jübilesine; iş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok seçkin isim katıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.