© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Geleneksel Alışveriş Şenliğinde Ünlü İsimler Bir Araya Geldi

Geleneksel Alışveriş Şenliğinde Ünlü İsimler Bir Araya Geldi

Kansersiz Yaşam Derneği yararına, M Studio Pr ev sahipliğinde ünlü markalar ve ünlü konuklar 20 Aralık Perşembe günü Four Seasons İstanbul Hotel’de düzenlenen geleneksel alışveriş şenliğinde ünlü isimler bir araya geldi.

Siren Ertan, Aslışah Alkoçlar, Zeynep Yılmaz, Sitare Akdilek, Özlem Eraslan, Aslı Şen, Işıl Reçber, Aylin Tahincioğlu, Özge Peker ve Nergis Pekuysal‘un özel stantlarının yer aldığı şenlikte sanat, iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Alışveriş Şenliği, Raşit Bağzıbağlı ile “Moda 2019” sohbeti ve ünlü astrologlar Dinçer Güner, Naz Bayatlı ve Nigar Bostan’ın “2019’da yıldızlar neler söylüyor?” astroloji sohbetleriyle renklendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.