© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ebru Demiryürek Bahçe Partisinde Yeni Yaşını Kutladı

Ebru Demiryürek Bahçe Partisinde Yeni Yaşını Kutladı

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Ebru Demiryürek yakın arkadaşlarının katıldığı  doğum günü partisiyle, yeni yaşını kutladı.

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Ebru Demiryürek, yakın dostlarının katıldığı bir davetle evinin bahçesinde yeni yaşını kutladı. Başkent sosyal hayatının tanınmış hanımlarının katıldığı etkinlikte davetliler şıklıkları ve zarafetleriyle göz kamaştırdılar. Ebru Demiryürek’in villasında gerçekleştirilen doğum gününde uzun zamandır bir araya gelemeyen hanımlar bol bol sohbet ederek keyifli bir gün geçirdiler. Ebru Demiryürek, davetin sonuna doğru getirilen pastayı alkışlar eşliğinde kesti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.