© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Eğlenceli Doğum Günü Partisi

Eğlenceli Doğum Günü Partisi

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden 777 Organizasyon şirketinin zarif sahibesi Tülay Kaya, yeni yaşını Mey House Restoran’da kutladı.

Yakın dostlarının bir araya geldiği özel kutlamada Tülay Hanım katılan tüm arkadaşlarına teşekkür etti. Hep birlikte yemek yiyerek sohbet eden yakın arkadaşlar, günün stresini partide bol bol dans ederek attı. Kaya, pastasının mumlarını üfledikten sonra birlikte güzel anları ölümsüzleştirmek adına fotoğraf çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.