© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Yaşa Renkli Kutlama

Yeni Yaşa Renkli Kutlama

Filiz Erol Avukatlık Bürosu’nun zarif sahibesi ve TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Erol, yeni yaşını dostlarının katıldığı şık bir geceyle kutladı.

Sur Balık Restoran’da gerçekleşen doğum gününde Filiz Erol’u dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Canlı müzik eşliğinde bol bol eğlenilen gecede renkli görüntüler ortaya çıktı. Dostlarıyla yakından ilgilenmeyi ihmal etmeyen Filiz Erol, örnek bir misafirperverlik sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.