© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Seren Erdoğan Yeni Yaşını Dostları ile Kutladı

Seren Erdoğan Yeni Yaşını Dostları ile Kutladı

Ankara’nın sevilen isimlerinden Moda Tasarımcısı Seren Erdoğan, Aruni Restaurant’ta arkadaşları ile birlikte yeni yaşını kutladı.

Seren Erdoğan, yeni yaşını coşku ile kutladı. Seren Erdoğan için yapılan özel tasarım pasta ile taçlanan doğum gününe cemiyetin önde gelen isimleri de katıldı. Seren Erdoğan pastasını keserken, kendisini yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.