© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bayındır Yirmi Yaşında

Bayındır Yirmi Yaşında

Bayındır Hastaneleri, kuruluşunun yirminci yıl dönümünü Söğütözü şubesinin terasında düzenlediği kokteyl ile kutladı.

Bayındır Hastaneleri çalışanlarının katıldığı kokteyl, hastanenin Söğütözü şubesinde yapıldı. Hastane Genel Müdürü Doğan Sarban, Genel Müdür Yardımcısı Erdem İnan ve Hastanenin Kavaklıdere Şubesi Direktörü Serdar Dinçtürk ile Söğütözü direktörü Tansel Erbe’nin katıldığı kokteylde hastane çalışanları şıklığı ile bakışları üzerinde topladı. Bunaltıcı sıcakların yaşandığı günlerde akşam saatlerinde hastanenin terasında, açık havada gerçekleşen keyifli kokteylde hastane çalışanları hem stres attı hem de leziz ikramları tattı.

[nggallery id=1417]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.