© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kralları Andıran Sünnet

Kralları Andıran Sünnet

Metin Güleç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Güleç’in torunu ve İbrahim, Şükran Tansık çiftinin oğlu Ege Güleç Tansık’ın sünnet töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Oldukça kalabalık bir davetli topluluğunu ağırlayan köklü ailenin gelecek kuşağı olan Ege Güleç Tansık enerjisi ve sempatik tavırlarıyla tüm davetlilerin ilgi odağı oldu. Ailenin yakın dostları ve arkadaşlarının katıldığı sünnet töreninde davetliler yerlerini aldıktan sonra salona taht koltuğuyla giren Ege Güleç daha sonra tüm aile fertleriyle birlikte davetlileri selamladı. Sak Organizasyon’un özellikle çocuklar için hazırladığı oyun parkı ve animasyonlar çocuklara güzel bir gün yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.